Inženýrská činnost v investiční přípravě staveb - Plzeň

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 65000 Kč za měsíc

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

vzdělání VŠ (nebo SŠ) stavebního směru,
znalost stavebního zákona, zákonů a vyhlášek s ním souvisejících,
praxe v inženýrské činnosti
praxe v projekci výhodou,
znalost práce na PC (MS Office),
znalost grafických systémů CAD vítána,
dobré komunikační schopnosti,
schopnost samostatné i týmové práce,
zodpovědnost, svědomitost, časovou flexibilitu a zájem o práci v daném oboru,
řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

zajišťování inženýrské činnosti na významných dopravních a inženýrských stavbách,
spolupráce na projekční činnosti,
administrativní práce spojená s inženýrskou a projekční činností.

Nabízíme

Zázemí stabilní projekční firmy v Plzni
Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
Moderní pracovní prostředí s vysokou úrovní technického zázemí a výborným kolektivem
Poskytování kvartálních, ročních či mimořádných odměn
Mzdové podmínky v souladu s interní podnikovou směrnicí
Benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…
Podpora dalšího osobního vzdělávání

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853